Cena za svatební fotografie

 • PROSAZUJI PŘÁTELSKÝ PŘÍSTUP – neomezuji dobu focení ani počet svatebních fotografií
 • NEOMEZENÝ POČET FOTOGRAFIÍ – zkrátka dostanete výběr všech důležitých fotografií, o nic nepřijdete
 • NEOMEZUJI ANI POČET HODIN FOCENÍ – nechci vás stresovat tím, že bychom něco ráno nebo večer nestihli
 • PŘED SVATBOU SE OSOBNĚ SETKÁME – poznáme se, vyslechnu si vaše přání, mohu i poradit – zkušeností mám hodně
 • FOCENÍ NENÍ OTRAVA ANI PRO CHLAPY – na pózování zapomeňte – prosazuji moderní, lepší a zábavnější přístup
 • BUDETE VYPADAT PŘIROZENĚ – svatební fotografie obsahují emoce, přirozený výraz tváře a jsou živé
 • POUŽÍVÁM PRVOTŘÍDNÍ PROFESIONÁLNÍ VYBAVENÍ – pro nejlepší kvalitu vašich snímků ze svatby
 • TISK FOTOKNIH A OBRAZŮ – fotografie ode mě mají kvalitní vzhled i ve velkých rozměrech
 • SNADNÝ PŘÍSTUP K FOTOGRAFIÍM A SNADNÉ SDÍLENÍ – v e-mailu stačí kliknout na jeden odkaz

Ceník svatebního fotografování pro rok 2018 a 2019

 

Balíček svatební č. 1
od 8.900 Kč
FOCENÍ OBŘADU A PO OBŘADU
focení obřadu a stylizované
neomezený počet fotografií
galerie svatebních fotografií
videoprezentace s hudbou
1 svatební fotograf
(5-6 pracovních dní fotografa)
>> OBJEDNÁM <<
Balíček svatební č. 2
od13.900 Kč
CELODENNÍ SVATEBNÍ FOCENÍ
celodenní fotografování
neomezený počet fotografií
galerie svatebních fotografií
videoprezentace s hudbou
1 svatební fotograf
(7-8 pracovních dní fotografa)
>> OBJEDNÁM <<
Balíček svatební č. 3
od28.900 Kč
CELÝ DEN SE DVĚMA FOTOGRAFY
celodenní fotografování
neomezený počet fotografií
galerie svatebních fotografií
videoprezentace s hudbou
2 fotografové, make-up & hairstyle
(15 pracovních dní fotografů)
>> OBJEDNÁM <<

 

 • První cenový balíček obsahuje pouze fotografování obřadu a stylizované focení novomanželů. Neobsahuje fotografování dopoledních příprav, hostiny, ani žádných odpoledních/večerních akcí. Fotografie dostanete v elektronické podobě, svatební fotoknihu si můžete objednat po svatbě za příplatek.
 • Druhý cenový balík je standardní varianta, kterou volí většina mých klientů. Obsahuje fotografování od rána až do večera a neomezený počet fotografií. Výběr fotografií dostanete v maximálním rozlišení, pouze v elektronické podobě bez výtisků. Fotoknihu můžete objednat po svatbě za příplatek.
 • Třetí cenový balík se liší od druhého tím, že budete mít na svatbě jednoho dalšího fotografa. Tato varianta se využívá spíše pro větší svatby s počtem nad 80 svatebních hostů. Zároveň pro Vás mohu zařídit profesionální vizážistku na make-up a účes (v ceně).
 • Originální videoprezentace svatebních fotografií, která je podbarvená pěknou hudbou, dokáže nejvíc zapůsobit na city. Je součástí každého balíčku, protože dokáže lidi zaujmout. Toto video s fotografiemi je dle mého názoru nejlepší možnost, jak vaše fotografie prezentovat před širším okruhem přátel, kteří třeba ani neuvidí vaše fotky v tištěné fotoknize. Stačí poslat přátelům odkaz a obdivování může hned začít. Svatební prezentaci vytvářím ve vysoké kvalitě Full HD. Ukázky svatebních videí můžete vidět zde.
 • Předsvatební schůzka se svatebním fotografem (platí pro Prahu, v ostatních místech dle domluvy nebo přes Skype) – těším se na přátelské posezení, seznámíme se, vyjasníme si vzájemné představy, odpovím na vaše dotazy, vytvořím vám služby na míru dle vašich přání. Osobní předsvatební schůzku považuji za samozřejmou pro všechny, kterým na fotografiích aspoň trochu záleží. A jelikož já jsem vždy jedním z těch, kterým na výsledku záleží nejvíce, nepovažujte schůzku za něco, co by mě mohlo obtěžovat.
 • Galerie se svatebními fotografiemi – svatební fotky nepředávám jen ve fotoknize, ale také prostřednictvím internetu. Pošlu vám odkaz na webovou svatební galerii. Odkaz na galerii, který obdržíte, můžete začít ihned sdílet se svými přáteli (fotografie si může zobrazit kdokoli s odkazem, bez odkazu se k nim cizí člověk nedostane). Díky těmto galeriím si ušetříte práci a čas se zmenšováním velikých fotek a se zdlouhavým posíláním v e-mailech – stačí kliknout na odkaz v e-mailu a fotky se hned zobrazí, žádné stahování není potřeba. Proto vaše fotky jednoduše uvidí i vaše babička nebo kdokoli, kdo se příliš nekamarádí s počítačem nebo přílohami e-mailů.
 • Doprava svatebního fotografa je zdarma po Praze (používám MHD), při výjezdu do jiných částí České republiky domlouvám cenu za dopravu individuálně. Jedná se ale vždy pouze o reálné náklady (např. cena zpáteční jízdenky do vlaku pro mě a asistentku). Způsob dopravy s vámi dohodnu předem.
 • Fotografování svatby – délku svatebního fotografování spolu domluvíme podle vašich potřeb, nijak striktně ji neomezuji
 • Moje asistentka zařídí kvalitní nasvícení, které posune vzhled vašich fotografií o třídu výše. Fotografie je malba světlem, proto jsou směr a kvalita světla při fotografování velice důležité.
 • Úprava a retuš svatebních fotografií – vaše fotografie získají správný ořez, projdou korekcí barev, světel a stínů, vylepšením kontrastu, doostřením a dalšími pečlivými úpravami.
 • Zásnubní nebo portrétní focení – je mimo jiné skvělou příležitostí, jak se seznámit se stylem práce fotografa a na druhou stranu i poznat lépe vaše přání při focení. Nejlepší fotografie se může stát i fotkou pro svatební oznámení. Je to ale hlavně příležitost vytvořit takové fotografie, které se z jakýchkoli důvodů nedají udělat přímo ve svatební den (kvůli šatům, času, místu,…). Není zahrnuto v ceně žádných balíčků.
 • Moderní svatební fotokniha s designovým návrhem a originálním autorským řešením rozmístění fotografií. Vaše fotografie tak získají něco navíc, luxusní vzhled kompaktního alba, budou ještě lépe vyprávět váš příběh bez toho, aniž by se mohlo někdy pomíchat jejich pořadí. Jednotlivé svatební fotky si můžete kdykoli nechat vytisknout sami, ale fotoknihu si už možná sami nezařídíte. Chce to určité schopnosti, čas a úsilí. Zdaleka ne každý má ze svatby album, ostatní vám ho budou závidět. Zapomeňte na běžné malé formáty fotografií, vaše svatební fotografie uvidíte na větších rozměrech, kde krásně vyniknou. Fotoknihy jsou v tvrdých deskách a na kvalitním lesklém fotopapíru (běžné fotoknihy se obvykle na fotopapír netisknou). Vaše svatební fotografie si to určitě zaslouží. Za kvalitu fotoknih mluví i skutečnost, že v mnoha případech, kdy svatební kniha přišla domů k mým klientům, k mojí radosti jsem dostal nadšené reakce a žádost o přiobjednání stejných fotoknih i pro další známé (nejčastěji rodiče).

Časté otázky na svatebního fotografa

 

Máme svatbu mimo Prahu. Kolik nás bude stát doprava?
Kolik svatebních fotografií dostaneme?
Když si vás objednáme na celý svatební den, kolik hodin budete fotit?

 

Rezervujte si svatebního fotografa s dostatečným předstihem, později už nemusím mít ve vašem termínu volno. Nebojte se domluvit vašeho fotografa na svatbu s ročním předstihem.

Svatební fotograf Praha